INOX Nosilec stekla 42.4 satiniran 45x45mm AISI304 12S
AISI304, Za steklo 6-10,76mm
Na zalogi več kot 100 kos
Brez DDV:
€4,20
Z DDV:
€5,12
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-001547 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Brušeno |
| Za cev | 42,4x2mm |
| Za polnilo | 1,5-3mm |
| Za steklo | 6-10,76mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
|---|---|
| Kataloška šifra | 42-4545-12S |
| Material | AISI304 |
Mnenja
Povpraševanje po izdelku Klik
Morda vas bodo zanimali tudi naslednji izdelek


