INOX Nosilec stekla 00 satiniran 45x63mm AISI304 11S
AISI304, Za steklo 8-10,76mm
Na zalogi manj kot 20 kos
Brez DDV:
€5,95
Z DDV:
€7,26
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-001550 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satinirano |
| Za cev | Kvadratno |
| Za polnilo | 1,5-3mm |
| Za steklo | 8-10,76mm |
| a | 45mm |
| b | 63mm |
| c | 26-28mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
|---|---|
| Kataloška šifra | 00-4563-11S |
| Material | AISI304 |
Mnenja
Povpraševanje po izdelku Klik
Morda vas bodo zanimali tudi naslednji izdelek


