INOX Pritrdilna ploščica kotna 42.4 / satiniran
AISI304
Na zalogi manj kot 20 kos
Brez DDV:
€2,01
Z DDV:
€2,45
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-003880 |
| Obdelava | Satinirano / brušeno |
| Za cev | 42,4x2mm |
| a | 43mm |
| b | 24 |
| Fi | 42,4mm |
| t | 4 |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-003880 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 42-3125-95S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


