INOX Zaključna krogla 55x42 slepa / satinirana AISI304
AISI304
Na zalogi manj kot 100 kos
Brez DDV:
€4,31
Z DDV:
€5,26
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-003422 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satinirano / brušeno |
| Za cev | 42,4x2mm |
| L | 44mm |
| D | 55mm |
| H | 42mm |
| Fi | 42,4mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-003422 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | LH-5542-416S |
| Material | AISI304 |
Mnenja
Povpraševanje po izdelku Klik
Morda vas bodo zanimali tudi naslednji izdelek


