INOX Zaključni lok cevi 42,4, okrogel / satiniran
AISI 304
Na zalogi manj kot 10 kos
Brez DDV:
€6,50
Z DDV:
€7,93
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-003365 |
| Material | Inox AISI 304 |
| Obdelava | Satinirano/brušeno |
| Za cev | 42,4x2mm |
| L | 65mm |
| H | 85mm |
| Fi | 42,4x2mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-003365 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 65-4220-613S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


