INOX Vmesni člen cevi 42.4 T vmesno povezovalni / satiniran AISI304
AISI304
Na zalogi manj kot 10 kos
Brez DDV:
€13,05
Z DDV:
€15,92
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004694 |
| Material | INOKS AISI304 |
| Za cev | 42,4x2mm |
| H | 30mm |
| Fi | 42,4x2mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004694 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 30-4220-690S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


