INOX tečaj za steklo AISI304, T8-10mm satiniran
AISI304
Predviden dobavni rok 5-7 dni
Brez DDV:
€16,73
Z DDV:
€20,41
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Material | Inox AISI 304 |
| Obdelava | Satinirano |
| Montaža | Stena |
| Polnilo | Steklo (8-10mm) |
| Nosilnost (2kos) | 45kg |
| Avtomatsko zapiranje | +-15° |
| Stop na kotu | +-90°/0° |
| b | 55mm |
| h | 90mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004690 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | TUS-B990-1-S-B |
| Material | AISI304 |
Mnenja


