INOX tečaj za steklo AISI304, T8-10mm poliran
AISI304
Predviden dobavni rok 5-7 dni
Brez DDV:
€19,83
Z DDV:
€24,19
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Material | Inox AISI 304 |
| Obdelava | Polirano |
| Montaža | Stena |
| Polnilo | Steklo (8-10mm) |
| Nosilnost (2kos) | 45kg |
| Avtomatsko zapiranje | +-15° |
| Stop na kotu | +-90°/0° |
| b | 55mm |
| h | 90mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
|---|---|
| Kataloška šifra | TUS-B990-Cr-B |
| Material | AISI304 |
Mnenja


