INOX Tečaj M16 Montažni z prirobnico 80X80mm AISI304 Goptimal 60kg
AISI304
Predviden dobavni rok 5-7 dni
Brez DDV:
€14,25
Z DDV:
€17,39
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-006843 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Brušeno / Satin |
| B | 64-80mm |
| E | 45mm |
| b | 55mm |
| a | 55mm |
| h2 | 75mm |
| h1 | 75mm |
| M | 16 |
| s | 30 |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-006843 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | Ne |
| Material | AISI304 |
Mnenja


