INOX Tečaj M12 VARILNI AISI304 Goptimal 40kg
AISI304
Na zalogi več kot 100 kos
Brez DDV:
€6,62
Z DDV:
€8,08
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-006207 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Brušeno / Satin |
| B | 35-56mm |
| D | 21,5mm |
| d | 19mm |
| e | 23,5 |
| M | 12 |
| s | 15,5 |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-006207 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 19-M12 |
| Material | AISI304 |
Mnenja


