INOX Tečaj 42.4 satiniran 70x70mm AISI316
AISI316
Na zalogi manj kot 10 kos
Brez DDV:
€8,61
Z DDV:
€10,50
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004746 |
| Material | Inox AISI316 |
| Obdelava | Brušeno |
| A | 70mm |
| a | 49mm |
| B | 70mm |
| d | 6,8mm |
| s | 46mm |
| Fi | 42,4mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004746 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 42-7070-73S |
| Material | AISI316 |
Mnenja


