INOX Stenski nosilec 42.4 raven satiniran AISI304
42-0708-50S
Na zalogi manj kot 15 kos
Brez DDV:
€3,68
Z DDV:
€4,49
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004745 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Brušeno |
| Za cev | 42,4x2mm |
| D | 60mm |
| d | 5,5mm |
| D1 | 12mm |
| H | 60mm |
| Fi | 42,4mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004745 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 42-0708-50S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


