INOX Prečni nosilec 14 / poliran za cev 42,4 AISI304
AISI304
Na zalogi manj kot 100 kos
Brez DDV:
€2,47
Z DDV:
€3,01
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004698 |
| Material | Polirano |
| Za montažo | 42,4x2mm |
| D | 22mm |
| d | 14mm |
| s | 20mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
|---|---|
| Kataloška šifra | 22-4214-30S-P |
| Material | AISI304 |
Mnenja


