INOX Pokrov plošče 40x40x108mm / satinirano AISI304
AISI304
Na zalogi manj kot 10 kos
Brez DDV:
€4,78
Z DDV:
€5,83
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004720 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satinirano / brušeno |
| a | 108mm |
| b | 108mm |
| H | 25mm |
| Fi sq | 40x40mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004720 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 40-10825-76S |
| Material | AISI304 |
Mnenja
Povpraševanje po izdelku Klik
Morda vas bodo zanimali tudi naslednji izdelek


