INOX Nosilec stekla okrogel točkovni raven nastavljiv 50x35-55x10 / ČRN A104S-PVD AISI304
AISI 304
Na zalogi manj kot 20 kos
Brez DDV:
€14,77
Z DDV:
€18,02
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-009500 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Črna - PVD |
| Za cev | ravna motaža |
| Za steklo | 8-18mm |
| Luknja za steklo | 20mm |
| M | 10x70 |
| Sastavljiv | 35-55mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-009500 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 00-5030-A104S-PVD |
| Material | AISI304 |
Mnenja


