INOX Nosilec stekla 42.4 satiniran 40x50mm AISI316 10S
AISI304, Za steklo 6-10,76mm
Predviden dobavni rok 5-7 dni
Brez DDV:
€4,30
Z DDV:
€5,25
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-003295 |
| Material | Inox AISI316 |
| Obdelava | Brušeno |
| Za cev | 42,4x2mm |
| Za polnilo | 1,5-3mm |
| Za steklo | 6-10,76mm |
| a | 40mm |
| b | 50mm |
| c | 26mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004234 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 42-4050-10S-316 |
| Material | AISI316 |
Mnenja


