INOX Nosilec stekla 42.4 polkrožen satiniran 45X63mm AISI304 11.5S
AISI304, Za steklo: 6-12,76mm
Predviden dobavni rok 5-7 dni
Brez DDV:
€5,55
Z DDV:
€6,77
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-005241 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satinirano / brušeno |
| Za cev | 42,4 |
| Za polnilo | / |
| Za steklo | 6-12,76mm |
| a | 30mm |
| b | 63mm |
| d | 8mm |
| k | 9mm |
| s | 16mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-005241 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 42-4563-11.5S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


