INOX Nosilec stekla 42.4 satiniran 40x50mm AISI304 10S
ASI 304
Na zalogi več kot 100 kos
Brez DDV:
€3,85
Z DDV:
€4,70
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-003295 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obelava | Brušeno |
| Za cev | 42,4x2mm |
| Za polnilo | 1,5-3mm |
| Za steklo | 6-10,76mm |
| a | 40mm |
| b | 50mm |
| c | 26mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
|---|---|
| Kataloška šifra | 42-4050-10S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


