INOX napenjalec 5mm-M10 / satiniran AISI316 za hid. klešče
AISI316
Na zalogi manj kot 100 kos
Brez DDV:
€2,40
Z DDV:
€2,93
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-006666 |
| Material | AISI316 |
| Obdelava | Brušeno / satiniarno |
| Namen | žični sistem |
| L | 132mm |
| L1 | 63mm |
| L2 | 51mm |
| M | 10 |
| d | 5mm |
| D | 9mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-006666 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 05-132M10-828S |
| Material | AISI316 |
Mnenja


