INOX napenjalec 6-8mm 42,4 pregibni AISI304 / satiniran
AISI304
Na zalogi manj kot 30 kos
Brez DDV:
€7,97
Z DDV:
€9,72
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004703 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satinirano / brušeno |
| Za vrv | 4-5mm |
| L | 130mm |
| Fi | 42,4mm |
| D | 19mm |
| d | 6-8mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004703 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 06-13019-826S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


