INOX napenjalec 4mm-M6 / satiniran AISI316 za hid. klešče
AISI316
Na zalogi več kot 100 kos
Brez DDV:
€1,78
Z DDV:
€2,17
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-006665 |
| Material | AISI316 |
| Obdelava | Brušeno / satiniarno |
| Namen | žični sistem |
| L | 108mm |
| L1 | 48mm |
| L2 | 45mm |
| M | 6 |
| d | 4mm |
| D | 7,5mm |
Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-006665 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 04-108M6-828S |
| Material | AISI316 |
Mnenja


