INOX napenjalec 4-5mm 42,4 pregibni AISI304 / satiniran
AISI304
Na zalogi manj kot 100 kos
Brez DDV:
€5,94
Z DDV:
€7,25
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004697 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satinirano / brušeno |
| Za vrv | 4-5mm |
| L | 130mm |
| Fi | 42,4mm |
| D | 17mm |
| d | 4-5mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
|---|---|
| Kataloška šifra | 05-13019-826S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


