INOX Cevni nosilni čep 42.4 / satiniran
AISI304
Predviden dobavni rok 5-7 dni
Brez DDV:
€2,50
Z DDV:
€3,05
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004719 |
| Matrial | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satiniran / brušen |
| D | 42,4x2,0mm |
| d | 6mm |
| H | 7mm |
| Fi | 42,4mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004719 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 42-727-242S |
| Material | AISI304 |
Mnenja
Povpraševanje po izdelku Klik
Morda vas bodo zanimali tudi naslednji izdelek


