INOX Cevni nosilec 42.4-M8 D14 fiksen brez čepa / satiniran
AISI304
Pred naročilom preverite dobavni rok.
Brez DDV:
€2,34
Z DDV:
€2,85
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-002475 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Brušeno |
| fi | 42,4mm |
| D | 14mm |
| M | 8 |
| H | 71mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
|---|---|
| Kataloška šifra | 42-71M8-98S |
| Material | AISI304 |
Mnenja
Povpraševanje po izdelku Klik
Morda vas bodo zanimali tudi naslednji izdelek


