INOX Cevni nosilec 42.4 gibljiv D14 izbočen čep / satiniran
AISI304
Pred naročilom preverite dobavni rok.
Brez DDV:
€4,88
Z DDV:
€5,95
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-003322 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Brušeno |
| fi | 42,4mm |
| D | 14mm |
| d | 42,4mm |
| H | 80mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
|---|---|
| Kataloška šifra | 42-7814-914S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


