INOX axialni nosilec 33,7 / satiniran za cev 42,4 AISI304
AISI304
Predviden dobavni rok 5-7 dni
Brez DDV:
€6,27
Z DDV:
€7,65
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004711 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satinirano / brušeno |
| Za cev | 33,7x2mm |
| L | 34mm |
| D | 33,7mm |
| Fi | 42,4mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004711 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 45-4233-502S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


