INOX axialni nosilec 12 / satiniran za cev 33,7 AISI304
AISI304
Predviden dobavni rok 5-7 dni
Brez DDV:
€1,98
Z DDV:
€2,42
![]()
Podrobnosti
Podrobnosti
| Šifra | VIZ-004709 |
| Material | Inox AISI304 |
| Obdelava | Satinirano / brušeno |
| Za cev | 12mm |
| L | 34mm |
| Fi | 33,7mm |
| D | 22mm |
| d | 12mm |

Dodatne informacije
Dodatne informacije
| Šifra | VIZ-004709 |
|---|---|
| Blagovna znamka | Stein Edelstahl |
| Kataloška šifra | 22-3312-851S |
| Material | AISI304 |
Mnenja


